Sağlığın ve Lezzetin kalite ile buluştuğu nokta
Sağlığın ve Lezzetin kalite ile buluştuğu nokta2

Çatalca- Sümbültepe Ormanı zirvesinden, kuvars taşlarından çıkan minella  ve gözeleri atmosferik etkenlerden bitki ve ağaç köklerinden arındırılalarak kapitaj altına alınmıştır.

 Minella kapitajdan gıdaya uygun borularla dolum tesislerindeki seramik kaplı iki adet ikiyüzelli tonluk hijyenik depolara gelerek dinlendirilmeye alınır. Minella 19 lt.'lik polikarbonat şişelerde ambalajlanmakta ve en sağlıklı şekilde tüketiminize sunulmaktadır.

Her dolumdan önce polikarbonat şişelerin fiziksel olarak doluma uygun olup olmadığı, ışık altında çıplak gözle ve içleri koklanarak kontrol edildikten sonra yeniden dolum için uygun görülen damacanalar  dış yıkama ünitesine gönderilir. Burada  basınçlı sıcak su ve dezenfektanla dış yüzeylerindeki kirlerden arındırılır.

                                              

Dış yüzeyleri temizlenen damacanalar  ana yıkama ünitesine alınır...

                                          

Ana yıkama ünitesinde polikarbonat şişeler  90 derece sıcaklıkta  basınçlı  su ile yıkanır , dezenfekte edilir ve durulanır.

                                           

Tamamen steril bir şekilde dolum aşamasına gelen damacanalara  hijyenik bir şekilde leziz minella doğal kaynak suyu doldurulur.

                                           

Otomatik kapaklama makinesinde kapaklanan şişelere emniyet bandı takılır .

Üretim ve son kullanma tarihi yazılan polikarbonat şişeler evlerinize, iş yerlerinize ulaştırılarak tadılmaya hazırlanır.

                                          

                                          

 Kaynağından bardağınıza kadar  hiçbir  yapay işlem uygulanmayan ve doğallığı korunan minella, gönül rahatlığıyla içebileceğiniz gerçek doğal kaynak suyudur.

                              

Minella Doğal Kaynak Suyunun kaynaktan,tüketim aşamasına kadar fiziksel kimyasal ve mikrobiyolojik kriterlere uygunluğu üretimin her aşamasında kendi laboratuarlarında kontrol edilmektedir.

             

Minella, kaynaktan çıktığı gibi üretim ve taşıma aşamalarında hijyenik ortamı bozulmadan size ulaştırılmaktadır. Böylece suya ilk olarak siz ulaşırsınız.

Siz de minella ile kaliteli ve sağlıklı doğal kaynak suyu içmenin mutluluğunu yaşayacaksınız…